O nás

Naša spoločnosť sa nachádza v Hrušovom - Bzince pod Javorinou, medzi Starou Turou a Novým Mestom nad Váhom. Firma vznikla v roku 2004 a od svojho vzniku sa zaoberáme spracovaním dreva, drevnej hmoty ako aj predajom drevených výrobkov a polotovarov.
    Orientujeme sa na výrobu atypických paliet, drevených bední a obalov. Doplnkové služby sú výroba roštov, klietok, hobľovanie, sušenie a sterilizácia reziva. Vďaka vysokej mechanizácii a automatizácii výrobných procesov sa dosahuje veľký objem produkcie.

    Spoločnosť Wood Product s.r.o. vyrába palety dlhodobo, prevažne so suchého a sterilizovaného reziva. Vlastníme dve sušiace komory, ktoré sú certifikované pre vykonávanie tepelného ošetrenia  IPPC podľa ISPM FAO 15/2002. Celková kapacita sušiacich komôr je viac ako 6800 m3 tepelne ošetreného reziva ročne, čo je približne množstvo na výrobu 134 500 kusov paliet.
    Takéto palety je možné vyvážať aj mimo štátov EÚ a taktiež používať v potravinárskom a farmaceutickom priemysle a pod.
Z hľadiska produkcie sa radíme medzi stredne veľké firmy s výrobnou kapacitou 18 000 - 25 000 kusov paliet mesačne.

    Výroba paliet prebieha pneumatickými kladivami na univerzálnom paletovacom stole s pneumatickým ovládaním, kde je zabezpečená požadovaná presnosť rozmerov paliet a je možná aj výroba v malých sériach. Celý proces výroby je riadený internými predpismi a pracovnými postupmi, je zdokumentovaný a vyhodnocovaný. Výrobné dávky každej pracovnej zmeny podliehajú kontrole o čom sú vedené záznamy.

    V súčastnosti naša spoločnosť ponúka kvalitnú výrobu a predaj jednorázových priemyselných obalov z dreva. Vyrábame na mieru atypické palety rôznych rozmerov a drevené nástavce na palety. Ponúkame výrobu drevených prepravných bední podľa želania zákazníka.

    Profesionalita a ústretovosť spoločne s kvalitným vybavením našej prevádzky prispievajú k rýchlej výrobe a včasným dodávkam.

Presvedčíme Vás o našej kvalite.